FOCAL ISTOY165 2-WAY COMPONENT KIT
search
Inkl. moms
Antal
Klar til afhentning // afsendelse fra eget lager
LOG IND! Forspørg om prismatch, TILBUD på en eller flere varer
account_circle Forbindelse
2-WAY COMPONENT KIT
Type 2-way component kit
Woofer 61/2" (165mm)
Tweeter Inverted dome
Voice coil diameter 1" (25mm)
Magnet 85x15mm
Cone Black Polyglass
Surround Butyl
Impedance 4_
Max. power 120W
Nom. power 60W RMS
Sensitivity (2.83V/1m) 91.7dB
Frequency response 60Hz-20kHz
Crossover Woofer : integrated
Tweeter : on line
Focal
ISTOY165
1 Enhed
Produktinformation
AutoStereo: Enhedstype
2-vejs komponentsæt
AutoStereo: Diameter
165 mm (6,5")
AutoStereo: RMS Power
60 W
AutoStereo: Følsomhed (dB)
91,7 dB
AutoStereo: Max Power
120 W
AutoStereo: Frekvens område
60 Hz - 20 kHz
AutoStereo: Impedans Ω
4 Ω
AutoStereo: Montage Dybde
44,5 mm
AutoStereo: Magnet Bredde
90 mm