Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | speaker stand |
| Suitable for | - |
| Features | air-suspended centre column |
| Material | aluminium |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 40 kg |
| Mounting flange | - |
| Mounting plate | - |
| Mounting thread | - |
| VESA standard | - |
| Pivoting | - |
| Tilting | - |
| Tube diameter | 35 mm |
| Adjustable height | 147-218 cm |
| Length | - |
| Storage dimensions | 106 x 15 cm |
| Dimensions | - |
| Weight | 3.9 kg |
| Special feature | adjustable in 5 steps |