Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Active/passive | passive |
| Line technique | 100 V |
| Impedance | - |
| Frequency range | 70-19,000 Hz |
| Amplifier power | - |
| Max. power | - |
| THD | - |
| S/N ratio | - |
| Input signal | - |
| System | 2-way |
| Bass speaker | 20 cm (8") |
| Midrange speaker | - |
| Tweeter | 25 mm (1") horn |
| Number of speakers | 2 |
| Speaker size | 20 cm (8") |
| Power rating | 50/37.5/25/12.5 W |
| Peak music power output | - |
| Sensitivity | 95 dB/W/m |
| Max. rated SPL | - |
| Radiation angle, horizontal | - |
| Radiation angle, vertical | - |
| Features | |
| Material (housing/cabinet) | - |
| Colour | black |
| Mounting facility | stand sleeve |
| Protected against ball rebound | - |
| Protective class | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | - |
| Width | 320 mm |
| Height | 485 mm |
| Depth | 250 mm |
| Weight | 8.7 kg |
| Inputs | 1 x SPEAKON |
| Outputs | - |
| Replacement voice coil | |
| Other features | - |