Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Built-in microphone | - |
| Hand-held microphone | yes |
| Wireless microphone | - |
| Lockable button microphone | yes |
| Pistol grip | yes |
| Carrying strap | - |
| Wrist strap | - |
| Shoulder strap | yes |
| Connection cable for motor vehicles | yes |
| Siren | yes |
| Acoustic signal | - |
| Volume control | yes |
| Battery status indication | - |
| 8 mm thread | - |
| Aux input with level control | - |
| Output power (PMAX) | 25 W |
| Sensitivity | 110 dB |
| Power supply | 8 x 1.5 V batt. size C no supplied, ext. 12 V/2 A |
| 12 V connection | yes |
| Dimensions | Ø 230 mm x 340 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Other features | MP3, USB, micro SD |