Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Elektret knaphulsmikrofon
| Type | lavalier microphone |
| Version | - |
| Transmission method | cable |
| Polar pattern | omnidir. |
| System | electret |
| Carrier frequency range | - |
| Transmitting power | - |
| Power supply | - |
| Operating time | - |
| Audio frequency range | 50-18,000 Hz |
| Nominal impedance | 400 _ |
| Sensitivity | 4 mV/Pa |
| S/N ratio | - |
| Maximum sound pressure | 120 dB |
| Power supply | via power supply adapter |
| Gooseneck length | - |
| Material (housing/cabinet) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 9 mm x 21 mm |
| Weight | 4 g |
| Cable | 6 m |
| Connection | 3-pole mini XLR, unbal. |
Elektret knaphulsmikrofon