Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Active/passive | passive |
| Line technique | 100 V |
| Impedance | |
| Frequency range | 42-20,000 Hz |
| Amplifier power | - |
| Max. power | - |
| THD | - |
| S/N ratio | - |
| Input signal | - |
| System | 2-way bass-reflex |
| Full range speaker | - |
| Bass speaker | 30 cm (12") PA bass speaker |
| Midrange speaker | - |
| Tweeter | 25 mm (1") horn tweeter |
| Number of speakers | 2 |
| Speaker size | 30 cm (12") |
| Power rating | 120/60/30 W |
| Peak music power output | |
| Sensitivity | 98 dB/W/m |
| Max. rated SPL | 119 dB |
| Radiation angle, horizontal | - |
| Radiation angle, vertical | - |
| Features | |
| Material (housing/cabinet) | ABS |
| Colour | black |
| Mounting facility | M10 threaded inserts, stand sleeve |
| Protected against ball rebound | yes |
| Protective class | IP45 |
| Admiss. ambient temp. | -10 °C to +40 °C |
| Power supply | - |
| Width | 370 mm |
| Height | 655 mm |
| Depth | 410 mm |
| Weight | 21 kg |
| Inputs | 1 x SPEAKER |
| Outputs | 1 x SPEAKER, par. out |
| Replacement voice coil | |
| Other features | - |