Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Purpose/capacity | pair of mounting rails |
| Size | 482 mm (19") |
| Rack spaces, RS | 2 |
| Colour | black |
| Version | for RACK-42NV, RACK-33NV, RACK-15NV |
| Material | steel |
| Castors | - |
| Mounting accessories | - |
| Protective class | - |
| Inside dimensions | - |
| Usable depth | 342 mm |
| Width | 80 mm |
| Height | 88 mm |
| Depth | - |
| Max. load capacity | 50 kg |
| Weight | 1.37 kg |