Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | 16-channel digital miniature transmitter |
| Carrier frequency range | 863-865 MHz |
| Audio frequency range | - |
| Channels | - |
| THD | - |
| Dynamic range | - |
| RF S/N ratio | - |
| Operating time | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | - |
| Dimensions | - |
| Total weight | - |
| Connections | - |
| Transmitting power | _ 10 mW |
| Operating range | 100 m |
| Power supply transmitter | integrated rech. lithium batt. (3.7 V/600 mAh) |
| Width transmitter | 40 mm |
| Height transmitter | 80 mm |
| Depth transmitter | 12 mm |
| Weight transmitter | 37 g |
| Connections transmitter | 3.5 mm jack (microphone/line in), micro USB charging port |
| Audio signal receiver | - |
| Power supply receiver | - |
| Width receiver | - |
| Height receiver | - |
| Depth receiver | - |
| Weight receiver | - |
| Connections receiver | - |