Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Bluetooth audioadapter, til afspilning af musiknumre fra mobile enheder på dit lydanlæg.
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| THD | _ 0.01% |
| Channel separation | _ 75 dB |
| Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR, class 2 |
| Operating range | 10 m |
| Profiles | AVCTP 1.0, AVRCP 1.0, GAVDP 1.2, AVDTP 1.0, A2DP1.2 |
| Power supply | via encl. power supply |
| Width | 116 mm |
| Height | 35 m |
| Depth | 86 mm |
| Weight | 117 g |
| Connections | Outputs: 1 x 6.3 mm stereo jack L/R, analogue |
| Other features | - |
Bluetooth audioadapter, til afspilning af musiknumre fra mobile enheder på dit lydanlæg.