Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Switch-mode strømforsyning, 1 A, med adaptere og USB.
| Category | switch-mode power supply |
| Input voltage | _ 100-240 V/50-60 Hz/ 250 mA |
| Output voltage | DC current 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V |
| Charging/output current | 1 A |
| Charging time | - |
| Trickle charge | - |
| Polarity selection | yes |
| Switchable output voltage | yes |
| Reactivation | - |
| Connections | plug-in adapter, USB inline jack |
| Cable length | 1.8 m |
| Short-circuit protection | yes |
| Overload protection | yes |
| Overheat protection | yes |
| Reverse polarity protection | - |
| Detection of faulty battery | - |
| Protective class | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 43 x 53 x 76 mm |
| Weight | 135 g |
| Other features | eco |
Switch-mode strømforsyning, 1 A, med adaptere og USB.