Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | Quick-acting closure for ropes |
| Suitable for | suspension system |
| Features | Ø 5 mm |
| Material | - |
| Colour | - |
| Max. load/centr. weight concentr. | 30 kg |
| Mounting flange | - |
| Mounting plate | - |
| Mounting thread | - |
| VESA standard | - |
| Pivoting | - |
| Tilting | - |
| Tube diameter | - |
| Adjustable height | - |
| Length | - |
| Storage dimensions | - |
| Dimensions | - |
| Weight | 22 kg |
| Special feature | - |