Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Active/passive | passive |
| Line technique | 100 V |
| Impedance | - |
| Frequency range | 90-19,000 Hz |
| Amplifier power | - |
| Max. power | - |
| THD | - |
| S/N ratio | - |
| Input signal | - |
| System | - |
| Bass speaker | 2 |
| Midrange speaker | 4 |
| Tweeter | 1 |
| Number of speakers | 6+1 |
| Speaker size | - |
| Power rating | 60/30/15 W |
| Peak music power output | - |
| Sensitivity | 94 dB/W/m |
| Max. rated SPL | - |
| Radiation angle, horizontal | - |
| Radiation angle, vertical | - |
| Features | |
| Material (housing/cabinet) | wood |
| Colour | white |
| Mounting facility | mounting brackets |
| Protected against ball rebound | - |
| Protective class | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | - |
| Width | 135 mm |
| Height | 825 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 7.3 kg |
| Inputs | - |
| Outputs | - |
| Replacement voice coil | |
| Other features | - |