Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Active/passive | |
| Line technique | - |
| Impedance | 4 _ |
| Frequency range | 600-14,000 Hz |
| Amplifier power | |
| Max. power | |
| THD | |
| S/N ratio | |
| Input signal | |
| System | |
| Full range speaker | |
| Bass speaker | |
| Midrange speaker | |
| Tweeter | |
| Number of speakers | |
| Speaker size | |
| Power rating | 12 W |
| Peak music power output | 25 W |
| Sensitivity | 107 dB/W/m |
| Max. rated SPL | |
| Radiation angle, horizontal | 90° |
| Radiation angle, vertical | 90° |
| Features | - |
| Material (housing/cabinet) | plastic |
| Colour | |
| Mounting facility | mounting bracket |
| Protected against ball rebound | |
| Protective class | IP66 |
| Admiss. ambient temp. | -20 °C to +50 °C |
| Power supply | |
| Width | |
| Height | |
| Depth | |
| Weight | 1.1 kg |
| Inputs | |
| Outputs | |
| Replacement voice coil | - |
| Other features |