Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Channels | 1 |
| Zones | - |
| Power rating | 480 W |
| Power rating at 2 _ | - |
| Power rating at 4 _ | - |
| Power rating at 8 _ | 1 x 480 W |
| Power rating at 100 V | 1 x 480 W |
| Power rating with 4 _ bridged operation | - |
| Power rating with 8 _ bridged operation | - |
| Peak music power output (PMAX) | - |
| Output impedance | 62 V/8 _, 70 V/10 _, 100 V/21 _ |
| Inputs | 1.2 V, bal. |
| Attenuation factor | - |
| Frequency range | 35-20,000 Hz, -3 dB |
| Crossover network | high-pass filter: 400 Hz, 6 dB/oct. |
| Crossover frequency | - |
| Integrated limiter | - |
| Equalizer bass | - |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble | - |
| S/N ratio | > 100 dBA |
| Crosstalk attenuation | - |
| THD | < 1% |
| Power supply | _ 230 V/50 Hz/1,400 VA, DC current 24 V/40 A |
| Mains voltage | _ 230 V |
| Mains frequency | 50 Hz |
| Power consumption, operation | 1,400 VA |
| Power consumption, standby | - |
| Standby current | - |
| Operating voltage (possible alternative) | DC current 24 V |
| Power supply (possible alternative) | DC current 40 A |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 483 x 88 x 374 mm, 2 RS |
| Width | 483 mm |
| Height | 88 mm |
| Depth | 374 mm |
| Rack spaces, RS | 2 |
| Weight | 17.5 kg |
| Connections | XLR/screw terminals (inputs) screw terminals (speakers) |