Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | Power over Ethernet Gigabit power supply |
| Nominal value | output power: 30 W, output voltage: DC current 56 V |
| Type | - |
| Colour | black |
| Material | - |
| Suitable for | PoE network |
| Power supply | _ 100-240 V/50-60 Hz |
| Dimensions | 65 x 40 x 165 mm |
| Length | - |
| Mounting dimensions | - |
| Weight | 230 g |
| Connections | RJ45 |
| Other features | - |
| Sales unit | 1 |