Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | DI box |
| Frequency range | 15-30,000 Hz |
| Control range | - |
| Control frequencies | - |
| Input signal | - |
| Input sensitivity | - |
| Input impedance | 47 k_, unbal. |
| Output signal | - |
| Output impedance | 600 _, bal. |
| Gain | - |
| Phantom power | - |
| Compression | - |
| Gate ratio | - |
| Crossover frequency | - |
| High-pass filter | - |
| Low cut | - |
| Transmission ratio | 10:1 |
| S/N ratio | - |
| Channel separation | - |
| THD | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | - |
| Dimensions | 25 x 24 x 21 mm |
| Weight | 28 g |
| Inputs | PCB connections |
| Outputs | PCB connections |
| Other features | - |