Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
PA zone paging microphone,
for audio matrix router DRM-884.
| Description | PA zone paging microphone |
| Version | - |
| Transmission method | cable |
| Polar pattern | - |
| System | - |
| Carrier frequency range | - |
| Transmitting power | - |
| Power supply | - |
| Operating time | - |
| Audio frequency range | - |
| Nominal impedance | - |
| Sensitivity | - |
| S/N ratio | - |
| Max. sound pressure | - |
| Power supply | - |
| Gooseneck length | 310 mm |
| Housing material | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 176 x 70 x 162 mm |
| Weight | 811 g |
| Cable | - |
| Connection | RJ45, micro USB |
PA zone paging microphone,
for audio matrix router DRM-884.