Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Skilletransformer, i kompakt design, til reduktion af signalforstyrrelser og brummelyde, som kan opstå, fx når PC-lydkort eller bærbare PC'er tilsluttes en forstærker.
| Type | ground isolator |
| Frequency range | 20-30,000 Hz |
| Control range | - |
| Control frequencies | - |
| Input signal | - |
| Input sensitivity | - |
| Input impedance | 20 k_ |
| Output signal | - |
| Output impedance | 20 k_ |
| Gain | - |
| Phantom power | - |
| Compression | - |
| Gate ratio | - |
| Crossover frequency | - |
| High-pass filter | - |
| Low cut | - |
| Transmission ratio | 1:1 |
| S/N ratio | - |
| Channel separation | - |
| THD | < 0.01% |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | - |
| Dimensions | Ø 24 mm x 38 mm |
| Weight | 32 g |
| Inputs | 1 x RCA plug L/R, 1 x 3.5 mm stereo plug |
| Outputs | 1 x RCA plug L/R, 1 x 3.5 mm stereo plug |
| Other features | - |
Skilletransformer, i kompakt design, til reduktion af signalforstyrrelser og brummelyde, som kan opstå, fx når PC-lydkort eller bærbare PC'er tilsluttes en forstærker.