Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | desktop microphone stand |
| Suitable for | - |
| Features | base (Ø 100 mm) |
| Material | - |
| Colour | chrome/black |
| Max. load/centr. weight concentr. | - |
| Mounting flange | - |
| Mounting plate | - |
| Mounting thread | - |
| VESA standard | - |
| Pivoting | - |
| Tilting | - |
| Tube diameter | - |
| Adjustable height | - |
| Length | - |
| Storage dimensions | - |
| Dimensions | height: 105 mm |
| Weight | 360 g |
| Special feature | thread: 16 mm ( 5/8 "), 9 mm ( 3/8 ") |