Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | electret microphone |
| Version | - |
| Transmission method | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | electret |
| Carrier frequency range | - |
| Transmitting power | - |
| Power supply | - |
| Operating time | - |
| Audio frequency range | 80-15,000 Hz |
| Nominal impedance | 400 _ |
| Sensitivity | 5 mV/Pa |
| S/N ratio | - |
| Maximum sound pressure | 115 dB |
| Power supply | 1 x 1.5 V batt. AA size or DC current 9-48 V (phantom power) |
| Gooseneck length | - |
| Material (housing/cabinet) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 26 mm x 195 mm |
| Weight | 110 g |
| Cable | 6 m |
| Connection | XLR, bal. |