Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | lighting stand |
| Suitable for | - |
| Features | - |
| Material | steel tube |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 30 kg |
| Mounting flange | - |
| Mounting plate | - |
| Mounting thread | - |
| VESA standard | - |
| Pivoting | - |
| Tilting | - |
| Tube diameter | Ø 28 mm |
| Adjustable height | 150-320 cm |
| Length | - |
| Storage dimensions | 15 x 15 x 125 cm |
| Dimensions | - |
| Weight | 6.9 kg |
| Special feature | adjustable in 6 steps |