Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Mikrofonstativ, med boom og stødabsorberende fod. Gevind: 16 mm (5/8") og 9 mm (3/8").
| Type | microphone floor stand |
| Suitable for | - |
| Features | - |
| Material | - |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | - |
| Mounting flange | - |
| Mounting plate | - |
| Mounting thread | - |
| VESA standard | - |
| Pivoting | - |
| Tilting | - |
| Tube diameter | - |
| Adjustable height | 95-210 cm |
| Length | boom: 72 cm |
| Storage dimensions | 9 x 88 cm |
| Dimensions | - |
| Weight | 2.0 kg |
| Special feature | thread: 16 mm ( 5/8 "), 9 mm ( 3/8 ") |
Mikrofonstativ, med boom og stødabsorberende fod. Gevind: 16 mm (5/8") og 9 mm (3/8").