Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Kompakt 3-kanals stereo line-mixer
| No. of channels | 3 |
| No. of inputs | 3 |
| Mic input | - |
| Line input | 40 mV, 3 x RCA L/R |
| CD input | - |
| Phono input | - |
| Tape (play) | - |
| Aux input | - |
| Insert input | - |
| Effect return | - |
| Master output | 4 V, 1 x RCA L/R |
| Record output | - |
| Monitor output | - |
| Booth output | - |
| Aux output | - |
| Insert output | - |
| Effect send | - |
| Control room | - |
| Tape (rec) | - |
| Headphones | 2 x 10 mW/2 x 32 _, 2 x 6.3 mm jack |
| Gooseneck lamp | - |
| WiFi | - |
| USB | - |
| Frequency range | 5-30,000 Hz |
| THD | < 0.1% |
| S/N ratio | > 66 dB |
| Crosstalk | - |
| Equalizer bass | - |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble | - |
| equalizer | - |
| Talkover | - |
| Phantom power | - |
| Crossfader | - |
| Media player | - |
| Amplifier | - |
| Power supply | via suppl. plug-in PSU |
| Mains voltage | - |
| Mains frequency | - |
| Power consumption, operation | - |
| Operating voltage (possible alternative) | - |
| Power supply (possible alternative) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Width | 147 mm |
| Height | 50 mm |
| Depth | 119 mm |
| Rack spaces, RS | - |
| Weight | 755 g |
Kompakt 3-kanals stereo line-mixer