Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | transmitter unit |
| Carrier frequency range | 863.1-864.9 MHz |
| Audio frequency range | - |
| Channels | 1 |
| THD | - |
| Dynamic range | - |
| RF S/N ratio | - |
| Operating time | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | - |
| Dimensions | - |
| Total weight | - |
| Connections | - |
| Transmitting power | 10 mW |
| Operating range | approx. 30 m |
| Power supply transmitter | via encl. plug-in power supply |
| Width transmitter | 215 mm |
| Height transmitter | 50 mm |
| Depth transmitter | 210 mm |
| Weight transmitter | 1,25 kg |
| Connections transmitter | 1 x XLR, bal. (mic in), 1 x 6.3 mm jack, unbal. (mic in), 1 x RCA L/R (line in), 1 x RCA L/R (line out) |
| Audio signal receiver | - |
| Power supply receiver | - |
| Width receiver | - |
| Height receiver | - |
| Depth receiver | - |
| Weight receiver | - |
| Connections receiver | - |