Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Mono PA power amplifier
| Peak output power | - |
| Power rating | 120 W |
| Power rating at 2 _ | - |
| Power rating at 4 _ | - |
| Power rating at 8 _ | - |
| Power rating at 16 _ | - |
| Power rating at 100 V | 1 x 120 W |
| Power rating with 4 _ bridged operation | - |
| Power rating with 8 _ bridged operation | - |
| Output impedance | 70 V/40 _, 100 V/80 _ |
| Channels | 1 |
| Zones | - |
| Inputs | 670 mV/10 k_, balanced |
| Attenuation factor | - |
| Frequency range | 80-16,000 Hz |
| Crossover network | - |
| Crossover frequency | - |
| Integrated limiter | - |
| Equalizer bass | - |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble | - |
| S/N ratio | > 98 dBA |
| Crosstalk attenuation | - |
| THD | < 1% |
| Mains voltage | _ 230 V |
| Mains frequency | 50 Hz |
| Power consumption, operation | 225 VA |
| Power consumption, standby | - |
| Standby current | - |
| Operating voltage (possible alternative) | - |
| Power supply (possible alternative) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Width | 483 mm |
| Height | 44 mm |
| Depth | 255 mm |
| Rack spaces, RS | 1 |
| Weight | 3.5 kg |
| Connections | 1 x 6.3 mm/XLR combo (input), 1 x XLR (link), screw terminals (speakers) |
Mono PA power amplifier