Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | PA desktop microphone (push-to-talk) |
| Version | - |
| Transmission method | Dante® network |
| Polar pattern | hypercardiod |
| System | electret |
| Carrier frequency range | - |
| Transmitting power | - |
| Power supply | - |
| Operating time | - |
| Audio frequency range | 50-16,000 Hz |
| Nominal impedance | 250 _ |
| Sensitivity | 10 mV/Pa |
| S/N ratio | 139 dB |
| Maximum sound pressure | - |
| Power supply | PoE |
| Gooseneck length | 310 mm |
| Material (housing/cabinet) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 90 x 40 x 130 mm (console housing ) |
| Weight | 900 g |
| Cable | - |
| Connection | RJ45 |