Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | feedback controller |
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| Control range | - |
| Control frequencies | - |
| Input signal | 2.2 V max. |
| Input sensitivity | - |
| Input impedance | - |
| Output signal | 2.2 V max. |
| Output impedance | - |
| Gain | - |
| Phantom power | - |
| Compression | - |
| Gate ratio | - |
| Crossover frequency | - |
| High-pass filter | - |
| Low cut | - |
| Transmission ratio | - |
| S/N ratio | > 90 dB |
| Channel separation | - |
| THD | < 0.01% |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | _ 230 V/50 Hz/20 VA |
| Dimensions | 482 x 44 x 193 mm, 1 RS |
| Weight | 2 kg |
| Inputs | 1 x XLR L/R, bal. (line) 1 x 6.3 mm jack L/R (line) |
| Outputs | 1 x XLR L/R, bal. (line) 1 x 6.3 mm jack L/R (line) |
| Other features | MIDI in/out (2 x 5-pole DIN) USB Type-A jack |