Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Intended use | connection cable for megaphones |
| Connectors | low-voltage plug 5.5/2.1 mm, cigarette lighter plug |
| Cable specification | - |
| Length | 6 m |
| Colour | black |
| Cable diameter | - |
| Metre marking | - |
| Minimum bending radius | - |
| Shielding | - |
| Shielding value | - |
| Impedance | - |
| Attenuation | - |
| Capacitance | - |
| Rating | - |
| Rated current | - |
| Internal conductor | - |
| No. of cores | - |
| Material | - |
| Packaging | - |
| Weight | 201 g |
| Special feature | integrated fine-wire fuse 5 A |
| Other features | - |