Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Purpose/capacity | desktop rack |
| Size | 482 mm (19") |
| Rack spaces, RS | 8 |
| Colour | black |
| Version | - |
| Material | metal |
| Castors | - |
| Mounting accessories | - |
| Protective class | - |
| Inside dimensions | - |
| Usable depth | - |
| Width | 550 mm |
| Height | 475 mm |
| Depth | 390 mm |
| Max. load capacity | 20 kg |
| Weight | 2.1 kg |