Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Purpose/capacity | MiniDisc case |
| Size | approx. 80 MDs |
| Rack spaces, RS | - |
| Colour | black |
| Version | lockable |
| Material | aluminium profile frames |
| Castors | - |
| Mounting accessories | - |
| Protective class | - |
| Inside dimensions | 282 x 110 x 215 mm |
| Usable depth | 215 mm |
| Width | 300 mm |
| Height | 130 mm |
| Depth | 260 mm |
| Max. load capacity | - |
| Weight | 1.4 kg |