Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | bag for stands |
| Nominal value | - |
| Type | - |
| Colour | black |
| Material | nylon |
| Suitable for | 2 x microphone stand MS-40/..., MS-50/SW |
| Power supply | - |
| Dimensions | 100 x 16.5 x 16 cm |
| Length | 100 cm |
| Mounting dimensions | - |
| Weight | 410 g |
| Connections | - |
| Other features | 2 compartments |
| Sales unit | 1 |