Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| THD | 0.05% |
| Channel separation | 45 dB |
| Bluetooth | 4.0, class 2 |
| Operating range | 10 m (typ.) 20 m (clear view) |
| Profiles | A2DP |
| Power supply | via encl. power supply |
| Width | 91 mm |
| Height | 25 mm |
| Depth | 57 mm |
| Weight | 60 g |
| Connections | Outputs: 1 x Toslink, optical/digital 1 x RCA, digital 1 x 3.5 mm stereo jack, analogue |
| Other features | aptX |