Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Purpose/capacity | rack-mount cable duct |
| Size | 482 mm (19") |
| Rack spaces, RS | 1 |
| Colour | black powder-coated (RAL 9005) |
| Version | for RACK-42NV, RACK-32NV, RACK-21NV, RACK-15NV |
| Material | metal |
| Castors | - |
| Mounting accessories | - |
| Protective class | - |
| Inside dimensions | - |
| Usable depth | - |
| Width | 482 mm |
| Height | 44 mm |
| Depth | 70 mm |
| Max. load capacity | - |
| Weight | 367 g |