Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Channels | 1 |
| Zones | - |
| Power rating | 45 W |
| Power rating at 2 _ | - |
| Power rating at 4 _ | 45 W |
| Power rating at 8 _ | 30 W |
| Power rating at 100 V | - |
| Power rating with 4 _ bridged operation | - |
| Power rating with 8 _ bridged operation | - |
| Peak music power output (PMAX) | 60 W |
| Output impedance | - |
| Inputs | 0.4 V/20 k_ bal., 11 k_ unbal. |
| Attenuation factor | - |
| Frequency range | 15-50,000 Hz |
| Crossover network | - |
| Crossover frequency | - |
| Integrated limiter | - |
| Equalizer bass | - |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble | - |
| S/N ratio | > 80 dB |
| Crosstalk attenuation | - |
| THD | < 0.01% |
| Power supply | _ 230 V/50 Hz/90 VA |
| Mains voltage | _ 230 V |
| Mains frequency | 50 Hz |
| Power consumption, operation | 90 VA |
| Power consumption, standby | - |
| Standby current | - |
| Operating voltage (possible alternative) | - |
| Power supply (possible alternative) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 212 x 52 x 190 mm |
| Width | 212 mm |
| Height | 52 mm |
| Depth | 190 mm |
| Rack spaces, RS | - |
| Weight | 1.5 kg |
| Connections | 1 x XLR input, bal., 1 x RCA L/R (input), speaker cable for connecting 4-8 _ speaker systems |