Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Digital stereo PA-forstærker, med 5 justerbar line-indgange.
| Channels | 2 |
| Zones | - |
| Power rating | 250 W |
| Power rating at 2 _ | - |
| Power rating at 4 _ | 2 x 125 W |
| Power rating at 8 _ | 2 x 75 W |
| Power rating at 100 V | - |
| Power rating with 4 _ bridged operation | - |
| Power rating with 8 _ bridged operation | - |
| Peak music power output (PMAX) | 300 W |
| Output impedance | - |
| Inputs | 1 V/23 k_ (RCA), 90 mV-1 V (jack) |
| Attenuation factor | |
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| Crossover network | - |
| Crossover frequency | - |
| Integrated limiter | - |
| Equalizer bass | - |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble | - |
| S/N ratio | > 100 dBA |
| Crosstalk attenuation | > 56 dB |
| THD | < 0.05% |
| Power supply | _ 230 V/50 Hz/350 VA |
| Mains voltage | _ 230 V |
| Mains frequency | 50 Hz |
| Power consumption, operation | 350 VA |
| Power consumption, standby | - |
| Standby current | - |
| Operating voltage (possible alternative) | - |
| Power supply (possible alternative) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 483 x 44 x 268 mm, 1 RS |
| Width | 483 mm |
| Height | 44 mm |
| Depth | 268 mm |
| Rack spaces, RS | 1 |
| Weight | 4.7 kg |
| Connections | 1 x 3.5 mm stereo jack 4 x RCA L/R 1 x SPEAKER L/R 1 x spring-load. speaker term. L/R |
Digital stereo PA-forstærker, med 5 justerbar line-indgange.