Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | set of cage nuts and screws |
| Nominal value | - |
| Type | 4 x cage nut M6, 4 x recessed head screw M6x15 mm, 4 x plastic washer |
| Colour | - |
| Material | - |
| Suitable for | 482 mm (19") inserts |
| Power supply | - |
| Dimensions | - |
| Length | - |
| Mounting dimensions | - |
| Weight | 38 g |
| Connections | - |
| Other features | - |
| Sales unit | 1 |