Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Vejrbestandigt 2-vejs PA væghøjttalersystem
| Active/passive | passive |
| Line technique | 100 V |
| Impedance | 8 _, switchable |
| Frequency range | 75-20,000 Hz |
| Amplifier power | - |
| Max. power | - |
| THD | - |
| S/N ratio | - |
| Input signal | - |
| System | - |
| Bass speaker | - |
| Midrange speaker | - |
| Tweeter | - |
| Number of speakers | 2 |
| Speaker size | 13 cm |
| Power rating | 30/20/10/5 W (100 V) 25 W (8 _) |
| Peak music power output | 50 W |
| Sensitivity | 89 dB/W/m |
| Max. rated SPL | - |
| Radiation angle, horizontal | - |
| Radiation angle, vertical | - |
| Features | |
| Material (housing/cabinet) | plastic |
| Colour | black |
| Mounting facility | - |
| Protected against ball rebound | - |
| Protective class | IP55 |
| Admiss. ambient temp. | - |
| Power supply | - |
| Width | 160 mm |
| Height | 260 mm |
| Depth | 180 mm |
| Weight | 2.3 kg |
| Inputs | spring-load. speaker term. |
| Outputs | - |
| Replacement voice coil | |
| Other features | - |
Vejrbestandigt 2-vejs PA væghøjttalersystem