Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Channels | 6 |
| Zones | - |
| Power rating | 240 W |
| Power rating at 2 _ | - |
| Power rating at 4 _ | - |
| Power rating at 8 _ | - |
| Power rating at 100 V | - |
| Power rating with 4 _ bridged operation | - |
| Power rating with 8 _ bridged operation | - |
| Peak music power output (PMAX) | 340 W |
| Output impedance | - |
| Inputs | 5 mV/600 _ (mic), 350 mV/10 k_ (aux), 1 V/10 k_ (telephone) |
| Attenuation factor | - |
| Frequency range | 50-16,000 Hz |
| Crossover network | - |
| Crossover frequency | - |
| Integrated limiter | - |
| Equalizer bass | ± 10 dB/100 Hz |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble | ± 10 dB/10 kHz |
| S/N ratio | 66 dB (mic) 80 dB (aux) |
| Crosstalk attenuation | - |
| THD | < 0.5% |
| Power supply | _ 230 V/50 Hz/740 VA |
| Mains voltage | _ 230 V |
| Mains frequency | 50 Hz |
| Power consumption, operation | 740 VA |
| Power consumption, standby | - |
| Standby current | - |
| Operating voltage (possible alternative) | - |
| Power supply (possible alternative) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 430 x 88 x 380 mm, 2 RS |
| Width | 430 mm |
| Height | 88 mm |
| Depth | 380 mm |
| Rack spaces, RS | 2 |
| Weight | 16.6 kg |
| Connections | 1 x 6.3 mm/XLR (combo), 1 x 6.3 mm jack (mic 1), 2 x 6.3 mm jack (mic 2-3), 2 x RCA L/R (aux 1-2), screw terminals (telephone), 1 x RCA L/R (line out) |