Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Metalrack til vægmontering til 482 mm (19") enheder
RACK-12W: 12 U
RACK-6W: 6 U
| Purpose/capacity | wall-mounted housing |
| Size | 482 mm (19") |
| Rack spaces, RS | 12 |
| Colour | grey (RAL 7035) |
| Version | - |
| Material | sheet steel |
| Castors | - |
| Mounting accessories | earthing set, 16 sets of mounting screws |
| Protective class | - |
| Inside dimensions | - |
| Usable depth | 370 mm |
| Width | 600 mm |
| Height | 655 mm |
| Depth | 400 mm |
| Max. load capacity | 40 kg |
| Weight | 24 kg |
Metalrack til vægmontering til 482 mm (19") enheder
RACK-12W: 12 U
RACK-6W: 6 U