Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Active/passive | active |
| Line technique | - |
| Impedance | - |
| Frequency range | 30-250 Hz (sub) |
| Amplifier power | 500 W (SUB), 2 x 150 W (SAT) |
| Max. power | 1,200 W |
| THD | - |
| S/N ratio | > 74 dB |
| Input signal | 880 mV-7 V (line) 30 mV (mic) |
| System | bass-reflex |
| Bass speaker | 38 cm (15") bass speaker |
| Midrange speaker | - |
| Tweeter | - |
| Number of speakers | 1 x 38 cm (15") bass speaker |
| Speaker size | 38 cm (15") |
| Power rating | - |
| Peak music power output | - |
| Sensitivity | - |
| Max. rated SPL | 124 dB |
| Radiation angle, horizontal | - |
| Radiation angle, vertical | - |
| Features | |
| Material (housing/cabinet) | wood |
| Colour | black |
| Mounting facility | stand sleeve |
| Protected against ball rebound | - |
| Protective class | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | _ 230 V/50 Hz/1,870 VA |
| Width | 600 mm |
| Height | 500 mm |
| Depth | 580 mm |
| Weight | 48 kg |
| Inputs | XLR L/R, bal. RCA L/R, unbal. 6.3 mm jack, unbal. |
| Outputs | RCA L/R NEUTRIK SPEAKON L/R (sat > 150 Hz) |
| Replacement voice coil | |
| Other features | - |