Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | hand-held microphone transmitter |
| Version | - |
| Transmission method | wireless |
| Polar pattern | cardioid |
| System | dynamic |
| Carrier frequency range | 506-542 MHz |
| Transmitting power | 10 mW/50 mW, switchable |
| Power supply | 2 x batt. AA size, alkaline |
| Operating time | > 25 h |
| Audio frequency range | 50-16,000 kHz |
| Nominal impedance | - |
| Sensitivity | - |
| S/N ratio | - |
| Maximum sound pressure | - |
| Power supply | - |
| Gooseneck length | - |
| Material (housing/cabinet) | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 50 mm x 250 mm |
| Weight | 350 g |
| Cable | - |
| Connection | - |