Kabeltester
Til kabler med følgende stik:
| Type | cable tester |
| Nominal value | - |
| Type | with LED fault indication |
| Colour | silver |
| Material | metal |
| Suitable for | - |
| Power supply | 9 V battery |
| Dimensions | 112 x 60 x 190 mm |
| Length | - |
| Mounting dimensions | - |
| Weight | 800 g |
| Connections | XLR (3 poles), XLR (5 poles), 6.3 mm, RCA, DIN (up to 8 poles), banana plug, Speaker (2 poles, 4 poles, 8 poles), USB Type-A, RJ45 |
| Other features | - |
| Sales unit | 1 |
Kabeltester
Til kabler med følgende stik: