| Type | acoustic foam front sheet for speakers |
| Nominal value | - |
| Type | 10 mm thick |
| Colour | anthracite |
| Material | polyurethane foam |
| Suitable for | front panel for PA speaker cabinets |
| Power supply | - |
| Dimensions | 611 x 480 mm |
| Length | - |
| Mounting dimensions | - |
| Weight | 186 g |
| Connections | - |
| Other features | -50 °C to +90 °C |
| Sales unit | 2 |