Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | pocket transmitter |
| Carrier frequency range | 506-542 MHz |
| Audio frequency range | 40-18,000 Hz |
| Channels | 1 |
| THD | - |
| Dynamic range | - |
| RF S/N ratio | - |
| Operating time | > 25 h |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | - |
| Dimensions | - |
| Total weight | - |
| Connections | - |
| Transmitting power | 10 mW |
| Operating range | - |
| Power supply transmitter | 2 x batt. AA size, alkaline |
| Width transmitter | 68 mm |
| Height transmitter | 172 mm |
| Depth transmitter | 21 mm |
| Weight transmitter | 77 g |
| Connections transmitter | 1 x 3-pole mini XLR |
| Audio signal receiver | - |
| Power supply receiver | - |
| Width receiver | - |
| Height receiver | - |
| Depth receiver | - |
| Weight receiver | - |
| Connections receiver | - |