Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
Carrying handle
| Description | carrying handle |
| Nominal value | recessed |
| Type | with spring-loaded drop handle |
| Colour | black |
| Material | steel |
| Suitable for | speaker cabinets, cases |
| Power supply | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 154 x 102 x 20 mm |
| Length | - |
| Mounting dimensions | 126 x 73 mm |
| Weight | 300 g |
| Connections | - |
| Other features | - |
| Packing unit | 1 |
Carrying handle