Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Type | graphic equalizer |
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| Control range | switchable ±6/±12 dB |
| Control frequencies | 2 x 25/40/63/100/160/250/400/630 Hz/ 1/1.6/2.5/4/6.3/10/16 kHz |
| Input signal | 0.775 V |
| Input sensitivity | - |
| Input impedance | 50 k_ |
| Output signal | 0.775 V |
| Output impedance | 600 _ |
| Gain | - |
| Phantom power | - |
| Compression | - |
| Gate ratio | - |
| Crossover frequency | - |
| High-pass filter | - |
| Low cut | 20 Hz/-3 dB |
| Transmission ratio | - |
| S/N ratio | 66 dB |
| Channel separation | - |
| THD | < 0.1% |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply | _ 230 V/50 Hz/10 VA |
| Dimensions | 482 x 44.5 x 165 mm, 1 RS |
| Weight | 2.5 kg |
| Inputs | 2 x XLR, 2 x 6.3 mm jack |
| Outputs | 2 x XLR, 2 x 6.3 mm jack |
| Other features | - |