Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
| Purpose/capacity | universal case |
| Size | - |
| Rack spaces, RS | - |
| Colour | black |
| Version | lockable |
| Material | aluminium profile frames |
| Castors | - |
| Mounting accessories | - |
| Protective class | - |
| Inside dimensions | 365 x 80 x 245 mm |
| Usable depth | 245 mm |
| Width | 380 mm |
| Height | 102 mm |
| Depth | 280 mm |
| Max. load capacity | - |
| Weight | 1.4 kg |